Официальные интернет-ресурсы

Официальные интернет-ресурсы

http://president.gov.by – Официальный Интернет-портал Президента Республики Беларусь

http://www.belarus.by – Официальный сайт Республики Беларусь

http://edu.gov.by – Министерство образования Республики Беларусь

http://mogilev-region.gov.by – Могилевский областной исполнительный комитет

http://mogilev-region.edu.by – Главное управление по образованию Могилевского областного исполнительного комитета

http://mogilev.gov.by — Могилевский городской исполнительный комитет

http://mogilev.gov.by/edu — Управление по образованию Могилевского городского исполнительного комитета

http://octmogilev.gov.by — Администрация Октябрьского района города Могилева

http://octmogilev.gov.by — Отдел по образованию администрации Октябрьского района города Могилева

Образовательные интернет-ресурсы

http://www.adu.by – Национальный образовательный портал

https://pravo.by – Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь

http://mir.pravo.by – Детский правовой сайт

Инновационная деятельность

Название проекта: «Внедрение модели развития готовности педагога к профессиональной самореализации в интегрированном образовательно-профессиональном пространстве»

Срок реализации проекта: 2021 – 2024 гг.

Научное сопровождение проекта:
Сергейко Светлана Антоновна, ректор ГУО «Гродненский областной институт развития образования», кандидат педагогических наук, доцент

Участники реализации проекта:
Голодникова Инна Валерьевна, директор ГУДО «Центр творчества «Эверест» г. Могилева» — руководитель проекта;
Струнович Ольга Анатольевна, заместитель директора по учебно-методической работе — координатор проекта;
Мидянчик Елена Евгеньевна, заведующий учебно-методическим кабинетом — участник инновационной деятельности.

Основная идея инновационного проекта, заключается в том, что объединение ресурсов педагога, системы дополнительного образования взрослых (ИРО), РУМК и учреждения образования, в котором работает педагог, при одновременной адаптации содержания образования требованиям социального заказа к дополнительному образованию педагога и его индивидуальным особенностям позволит реализовать организационно-методические условия и апробировать научно-методическое обеспечение процесса развития готовности к профессиональной самореализации в интегрированном образовательно-профессиональном пространстве.

Реализация проекта

Центр творчества "Эверест"В настоящее время проблема профессионально-личностного развития педагога особенно актуальна стоит перед государством, системой образования, обществом. В целях актуализации знаний и в рамках реализации инновационного проекта «Внедрение модели развития готовности педагога к профессиональной самореализации в интегрированном образовательно-профессиональном пространстве» 21.11.2021 года для педагогов Центра был проведен семинар «Теоретико-методологические основы профессиональной самореализации педагога в интегрированном образовательном пространстве».

Центр творчества "Эверест"

17 октября 2022 года в рамках реализации инновационного проекта «Внедрение модели развития готовности педагога к профессиональной самореализации в интегрированном образовательно-профессиональном пространстве» для педагогов Центра был проведен тренинг «Тайм-менеджмент современного педагога». В процессе проведения тренинга педагоги познакомились с возможностями рационального использования и экономии собственного времени, ознакомились с методикой сокращения непроизводительных расходов временного ресурса.

Мы предлагаем:

ОБУЧЕНИЕ

обучение в объединениях по интересам различного направления;
организация и проведение мастер-классов

ВОСПИТАНИЕ

реализация социально значимых проектов;
организация акций, выставок, конкурсов, соревнований;
туристические походы и экскурсии

ДОСУГ

организация концертных и игровых программ, культурно-массовых мероприятий;
летние оздоровительные лагеря

А ТАКЖЕ

запись фонограмм;
услуги проживания;
прокат туристического снаряжения;
летняя трудовая занятость подростков

Мы предлагаем:

ОБУЧЕНИЕ

обучение в объединениях по интересам различного направления;
организация и проведение мастер-классов

ВОСПИТАНИЕ

реализация социально значимых проектов;
организация акций, выставок, конкурсов, соревнований;
туристические походы и экскурсии

ДОСУГ

организация концертных и игровых программ, культурно-массовых мероприятий;
летние оздоровительные лагеря

А ТАКЖЕ

запись фонограмм;
услуги проживания;
прокат туристического снаряжения;
летняя трудовая занятость подростков

Мы гарантируем

Обращаясь к нам, Вы всегда можете быть уверены, что получите:

Качество

За долгие годы мы усвоили важные уроки и получили навыки для рабочей оптимизации и максимального качества.

Ответственность

Мы к каждому, даже самому маленькому делу, подходим с максимальной ответственностью.

Гарантия

Мы можем гарантировать, что Вы получите нужный результат!

АФИША МЕРОПРИЯТИЙ

ВЫНIКI КОНКУРСУ

Намінацыя “Відэаролік”

узроставая катэгорыя 6-11 гадоў

ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Агішава Паліна – Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 5 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Марчанка Жанна Аляксееўна);

узроставая катэгорыя 12-17 гадоў
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Каназобка Анастасія, Палітаева Паліна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 12 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Грыбоўская Галіна Іванаўна);
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Лепікава Яна, Зайцаў Павел – Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй № 7”
(Кіраўнік — Дунчанка Юлія Віктараўна);
Косціна Софія, Брыткіна Карына, Беневаленская Дамініка, Дарашэнка Валерыя, Істоміна КіраУстанова адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”
(Кіраўнік — Зайцава Вераніка Федараўна)
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Бялова Настасся Аляксандраўна – “Сацыяльна-гуманітарны каледж установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А.А. Куляшова”
(Кіраўнік – Ігнаценка Аксана Уладзіміраўна);
Жуйкова Соф’я Паўлаўна- Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 43 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Цэвялева Вольга Уладзіміраўна)

узроставая катэгорыя 18-31 год
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Юрчанка Станіслаў – Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А. А. Куляшова” . Творчая студыя “Погляд”
(Кіраўнікі — Ганін Міхаіл Юр’евіч, Макарэвіч Алесь Мікалаевіч)
Пацевіч Вольга — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А. А. Куляшова”. Творчая студыя “Погляд”
(Кіраўнік — Ганін Міхаіл Юр’евіч,  Борбат Таццяна Іванаўна)

ГРАН — ПРЫ У НАМІНАЦЫІ “ВІДЭАРОЛІК”
Юркоў Данiiл, Рыбакова Кацярына — Установа адукацыі “Магілеўскі дзяржаўны эканамічны прафесіянальна-тэхнічны каледж”
(Кіраўнік — Куцава Людміла Аляксандраўна)

Намінацыя “Тэатральная пастаноўка”

узроставая катэгорыя 6-11 гадоў
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Кудзёлка Аліса, Самулёў Данііл, Падарожка Яраслаў — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 43 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Маргунова Вікторыя Вячаславаўна);
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
“Жураўлевічы & Заблоцкія” — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Пагосцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Салігорскага раёна”
(Кіраўнік — Палупанава Святлана Генадзьеўна);

узроставая катэгорыя 12-17 гадоў

ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Жыхар Лізавета — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны тэхналагічны каледж”
(Кіраўнікі — Лянеўская Святлана Рыгораўна, Юшкоўская Вольга Дзмітрыеўна, Мароз Валянціна Міхайлаўна)
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Церахава Марыя Сяргееўна — Дзяржаўная ўстанова культуры “Палац культуры вобласці”
(Кіраўнік — Кускова Ала Іванаўна);

узроставая катэгорыя 18-31 год

ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Канапліцкая Марына — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны эканамічны прафесіянальна-тэхнічны каледж”
(Кіраўнікі — Шаўкунова Наталля Міхайлаўна, Галах Наталля Уладзіміраўна)
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Аўтушэнка Арсеній,  Кандрацьева Аліна, Катляр Юлія, Пералыгін Дзмітрый — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 42 г.Магілёва”
(Кіраўнікі — Балобіна Таццяна Генадзьеўна, Ярмоленка Анжаліка Мікалаеўна)

Намінацыя “Уласная паэзія”

узроставая катэгорыя 6-11 гадоў
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Рашатняк Алёна Віктараўна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 15 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Грынкевіч Галіна Фёдараўна);
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Родзіна Марыя —  Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №10 г. Светлагорска”
(Кіраўнік — Якімава Таццяна Васільеўна);
Асіпчык Таісія — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 1 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Белая Галіна Міхайлаўна);
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Макарэвіч Фёдар — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 15 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Сямёнава Алена Аляксандраўна);

узроставая катэгорыя 12-17 гадоў
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Шыманоўская Лізавета — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 19 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Зяткіна Наталля Мікалаеўна);
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Карыткіна Сафія — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Шпартава Таццяна Мікалаеўна)
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Юрэвіч Вера — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 11 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Зморына Ганна Іванаўна);

узроставая катэгорыя 18-31 год
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Калеснікава Ірына — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 37 г.Магілёва”
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Журыкава Аліна – Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны эканамічны прафесійна-тэхнічны каледж”
(Кіраўнік — Чэх Міхаіл Пятровіч);
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Касянкова Іна  — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны медыцынскі каледж”

Намінацыя “Малюнкі”

узроставая катэгорыя 6-11 гадоў

ГРАН — ПРЫ У НАМІНАЦЫІ “МАЛЮНКІ”
Кісенка Даніла – Установа адукацыі “Магілёўская дзіцячая школа мастацтва №6”
(Кіраўнік – Валчкова Ксенія Аляксандраўна);
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Мурашка ЯдвігаДзяржаўная ўстанова адукацыі “Магілёўская дзіцячая школа мастацтваў № 1 імя І.М.Лучанка”
(Кіраўнік – Каваленка Святлана Мікалаеўна)
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Тараканава Дар’я — Установа адукацыі “Магілёўская дзіцячая школа мастацтва №6”
(Кіраўнік –Жураўлёва Ганна Аляксандраўна);

узроставая катэгорыя 12-17 гадоў

ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Чарткова Дзіяна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 19 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Бясцэнная Алена Федараўна);
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Сазоненка Ева — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 39 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Казакова Іна Васільеўна)
Памазанава Дар’я — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны эканамічны прафесійна-тэхнічны каледж”
(Кіраўнік — Хрысценка Святлана Уладзiмiраўна);
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Андрушчык Анастасія — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Магiлеўская дзiцячая  школа мастацтваў № 5”
(Кіраўнік – Якушава Вольга Iванаўна)
Ачыновіч Ульяна — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны эканамічны прафесійна-тэхнічны каледж”
(Кіраўнік – Чэх–Астрашэўская Данута Сяргееўна)

узроставая катэгорыя 18-31 год
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Багамазава Анастасія — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны эканамічны прафесійна-тэхнічны каледж”
(Кіраўнік – Чэх–Астрашэўская Данута Сяргееўна);
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Новікава Ілона — “Сацыяльна-гуманітарны каледж установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А.А. Куляшова”
(Кіраўнік – Мінчукова Таццяна Анатольеўна)
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Кусочкіна Анастасія — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны эканамічны прафесійна-тэхнічны каледж”
(Кіраўнік – Чэх–Астрашэўская Данута Сяргееўна);

Намінацыя “Мастацкае слова”


узроставая катэгорыя 6-11 гадоў

ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Жураўлевіч Дар’я Фёдараўна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Пагосцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Салігорскага раёна”
(Кіраўнік – Палупанава Святлана Генадзьеўна);
Дземідзенка Вадзім — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 17 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Скарабагатая Марына Анатольеўна);
Лурыкава Эвеліна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 25 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Тарасава Вольга Міхайлаўна);
Каблякова Лізавета  — Дзяржаўная установа культуры “Палац культуры вобласці”
(Кіраўнік – Кускова Ала Іванаўна);
Кардапольцева Мілана — Дзяржаўная установа культуры “Палац культуры вобласці”
(Кіраўнік – Кускова Ала Іванаўна);
Бельская Сафія, Мельнік Віталіна, Лурыкава Эвяліна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Магілёўская дзіцячая школа мастацтваў №1 імя І.М.Лучанка”
(Кіраўнік – Бялова Вольга Юр’еўна);
Секушэнка Варвара — Дзяржаўная установа культуры “Палац культуры вобласці”
(Кіраўнік – Кускова Ала Іванаўна);
Рычкова Віталіна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Магілёўская гарадская гімназія №1”
(Кіраўнік – Маслёнак Таццяна Паўлаўна);
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Чыжакоў Аляксей — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 32 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Кайданава Вольга Валер’еўна);
Захарава Вікторыя — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 41 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Тарасенка Таццяна Іванаўна);
Аляксеенка Маряна Дзяржаўная установа культуры “Палац культуры вобласці”
(Кіраўнік – Кускова Ала Іванаўна);
Сіняўскі Дзмітрый — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 42 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Клепчукова Ларыса Віктараўна);
Каваленка Яўгенія — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 19 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Шпакоўская Наталля Аляксандраўна);
Осіпава Мілана — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 19 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Кандраценка Алена  Віктараўна);
Магераў Назар Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 32 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Яфімчанка Алена Васільеўна);
Марыенка Вікторыя — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 21 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Разанава Наталля Віктараўна);
Астанковіч Майя — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія №3 г. Магілёва”
(Кіраўнік – Новікава Таццяна Уладзіміраўна);
Лазарэвіч Іван — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 40 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Палунчанка Таццяна Нікалаеўна);
Барабаш Арцём — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 40 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Ражкова Наталля Мікалаеўна);
Каласоўская Дар’я — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 46 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Калініна Святлана Міхайлаўна);
Ліповіч Паліна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Войніч Алена Уладзiмiраўна);
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Куліненка Раман — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 19 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Зяткіна Наталля Мікалаеўна);
Маеўская Елізавета — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 19 г.Магілёва” (Кіраўнік – Наўрузава Ірына Валер’еўна);
Тараймовіч Соф’я — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 19 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Кандраценка Алена  Віктараўна);
Шаўкунова Ангеліна- Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 32 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Яфімчанка Алена Васільеўна);
Шаройка Паліна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 32 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Яфімчанка Алена Васільеўна);
Партненка Мацвей — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 23 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Пышнюк Алена Аляксееўна);
Сёмчана Марыя — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Магілёўская гарадская гімназія №1”
(Кіраўнік – Хамянкова Вольга Уладзіміраўна);
Кудрыцкі Ілья — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Ушакова Алена Уладзіміраўна);
Шапура Ульяна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Суздалева Ксенія Ігараўна);
Дзівакова Дар’я — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 27 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Брацянкова Вольга Уладзіміраўна).

узроставая катэгорыя 12-17 гадоў
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Максімава Дар’я — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 35 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Кукрэш Алена Віктараўна);
Любезная Юлія Васільеўна, Барабанаў Ілья Сяргеевіч – Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны эканамічны прафесіянальна- тэхнічны каледж”
(Кіраўнікі – Літоўка Таццяна Аляксандраўна, Талпыга Вікторыя Іванаўна, Куцаў Андрэй Віктаравіч);
Казак Данііл — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”
(Кіраўнік – Ярашук Алена Віктараўна);
Шмат Ганна — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”
(Кіраўнік – Ярашук Алена Віктараўна);
ДЫПЛОМ II СТУПЕНІ
Крывашэева Сафія — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 21 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Смалякоў Юрый Вацicлававiч);
Паляк Дар’я — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 18 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Сёміна Ірына Міхайлаўна);
Красікава Паліна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 1 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Сільвестрава Жанна Уладзіміраўна);
Апатова Паліна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 38 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Цыркунова Людміла Уладзіміраўна );
Кірпічэнка Іван — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 25 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Ліпская Людміла Іванаўна);
Памятнёва Ксенія — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 4 г.Магілева”
(Кіраўнік — Маісеенка Валянціна Дзмітрыеўна);
Кароўкіна Вікторыя — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 5 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Ісаева Алена Анатольеўна);
Астальцава Дар’я — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 19 г.Магілёва”
(Кіраўнік — Герасімава Вікторыя Вальдэмараўна);
Харчанка Вераніка Паўлаўна, Манкевіч Алёна Сяргееўна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 26 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Маліноўская Марыя Сцяпанаўна);
Кузякіна Юлія — “Сацыяльна-гуманітарны каледж установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А.А. Куляшова”
(Кіраўнік – Ігнаценка Аксана Уладзіміраўна);
Лагуціна Кацярына — “Сацыяльна-гуманітарны каледж установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А.А. Куляшова”
(Кіраўнік – Ігнаценка Аксана Уладзіміраўна);
Андросік Дар’я — “Сацыяльна-гуманітарны каледж установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А.А. Куляшова”
(Кіраўнік – Шунаева Валянціна Аляксееўна);
Савічава Валерыя, Астрашаб Елiзавета — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны тэхналагічны каледж ”;
Бугаёў Павел — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 34 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Кузьміна Наталля Валер’еўна);
Кузьмянкова Анастасія — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны эканамічны прафесіянальна-тэхнічны каледж”
(Кіраўнікі – Шаўкунова Наталля Міхайлаўна, Галах Наталля Уладзіміраўна);
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Лутавінаў Уладзімір — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 8 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Рабава Святлана Мікалаеўна);
Малееў Цімафей — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Палянінавіцкая сярэдняя школа”
(Кіраўнік – Андрэйчыкава Ала Іванаўна);
Каваленка Канстанцін — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 11 г.Магілёва”
(Кіраўнік – Двужыльная Аксана Валянцінаўна);
Лібузер Эльвіра — Установа адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны каледж мастацтваў”
(Кіраўнік – Прохарава Кацярына Віктараўна);
Прыходзька Яна — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 31 г.Бабруйска”
(Кіраўнік – Харлап Ганна Леанідаўна);
Заброда Дар’я — Горацкі педагагічны каледж установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны ўніверсітэт  імя А.А.Куляшова”
(Кіраўнік – Грышчанкова Алена Віктараўна);
Кешышаў Уладзіслаў – Дяржаўная установа дадатковай адукацыі  “Магілеўскі абласны цэнтр творчасці”. Узорная тэатральная студыя “Экстрым”.
(Кіраўнік Шумілін Барыс Уладзіміравіч);
Лявонава Васіліса — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 11 г.Магілёва” (Кіраўнік Цалабёнак Святлана Яўгенаўна);
Кавалёва Дар’ья — “Сацыяльна-гуманітарны каледж установы адукацыі “Магілёўскі дзяржаўны універсітэт імя А.А. Куляшова”
(Кіраўнік – Ігнаценка Аксана Уладзіміраўна);
Гарошка Аляксей — Установа адукацыі «Магiлёўскі дзяржаўны машынабудаўнічы  прафесійна – тэхнічны каледж»”
(Кіраўнік – Ганчарова Таццяна Міхайлаўна);
Шыцікаў Піліп — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 34 г.Магілёва” (Кіраўнік Кузьміна Наталля Валер’еўна);
Якушаў Мікіта — Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 34 г.Магілёва” (Кіраўнік Кузьміна Наталля Валер’еўна);

узроставая катэгорыя 18-31 год
ДЫПЛОМ I СТУПЕНІ
Харлап  Назар — Дзяржаўная установа культуры “Палац культуры вобласці”
(Кіраўнік – Кускова Ала Іванаўна);
ДЫПЛОМ III СТУПЕНІ
Карбоская Ульяна – Установа адукацыі “Маглёўскі дзяржаўны медыцынскі каледж”
(Кіраўнік – Кірылава Маргарыта Анатольеўна);
Цыганова Алеся — Установа адукацыі “Маглёўскі дзяржаўны медыцынскі каледж”
(Кіраўнік – Касянкова Іна Пятроўна)

Цырымонія ўзнагароджання пераможцаў адбудзецца 7 снежня ў 15.00 на базе Цэнтра творчасці «Эверэст»
Даведкi па телефоне — +375 222 79-07-03 
правила ношения медицинской маски

Центр творчества "Эверест"

Центр творчества "Эверест"Центр творчества "Эверест" Центр творчества "Эверест"

Центр творчества "Эверест"

Центр творчества "Эверест"Центр творчества "Эверест"

Центр творчества "Эверест"

ГУДО «Центр творчества «Эверест» г. Могилева»

В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ

YouTube
Vkontakte
Instagram

02 декабря- Бурканова Алина Кирилловна
08 декабря — Ботнаренко-Диденко Ольга Вячеславовна
10 декабря — Евсеева Ляна Павловна
12 декабря — Зубрицкая Юлия Леонидовна
13 декабря — Малеева Елена Николаевна

ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ИНОСТРАННЫХ ГРАЖДАН И ЛИЦ БЕЗ ГРАЖДАНСТВА
Иностранных граждан (нерезидентов Республики Беларусь) либо лиц без гражданства, желающих оказать безвозмездную спонсорскую помощь государственному учреждению дополнительного образования «Центр творчества «Эверест» г. Могилева» (далее Центр) для укрепления материально-технической базы, просьба в обязательном порядке обращаться в администрацию Центра.
Телефон (факс) — (222) 79-00-92 (приемная)
Яндекс.Метрика